Виховні заходи 2018-2019

  • HOME »
  • Виховні заходи 2018-2019

Поздравление учителей-ветеранов с профессиональным праздником

В канун профессионального праздника , Дня учителя, ученики 5-А,5-Г  и 6-А, 6-В, классов нашей школы вместе со своими  классными руководителями побывали в гостях и поздравили учителей –ветеранов  педагогического труда Кинаш Софью Александровну и Порицкую Лидию Алексеевну . Ребята выразили благодарность за преданность профессии, мудрость, терпение, готовность всегда прийти на помощь своим ученикам. Они проработали в школе №53 более 30 лет, многие бывшие их  ученики добросовестно и творчески трудятся сейчас в нашей школе. Встречи прошли в дружеской обстановке с теплыми воспоминаниями и, конечно, чаепитием с блинами по-черниговски. Ребята пожелали им крепкого здоровья, счастья и долгих лет жизни.

Квест — гра для учнів 5-х класів «Козацькому роду нема переводу»

12 жовтня 2018 року напередодні Дня українського козацтва та Дня Захисника України у ЗОШ №53 було проведено для  учнів 5х класів  козацький квест «Козацькому роду нема переводу ».

Мета квесту: виховання учнів у дусі відданості Батьківщині та українському народу на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, виховання в них інтересу до української народної спадщини, зокрема до історії козацтва; формування в учнів високих морально-психологічних якостей – рішучості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності, навичок працювати у команді, згуртованості в учнівських колективах.

Захід розпочався у актовій залі, де ведучі розповіли про історію свят, про Захисників України, які не шкодуючи власного життя, захищають неньку Україну.

У заході взяли участь 4 команди. Першим був конкурс «Представлення команд» (капітан команди склав рапорт, команда представляла назву, девіз).

А далі  квест… Учні пройшли п’ять  станцій :

  1. «Юні козачата»
  2. «Як козаки мультики відгадували»
  3. «Чумацький шлях»
  4. «Мистецька »
  5. « Художня»

Перемогу розділили учні 5-Б та 5-Г класу.

Тренінг« Протидія булінгу в учнівському середовищі»
Соціальна нестабільність, що склалася у сучасному суспільстві, зумовлює зростання різних відхилень в особистісному розвитку та поведінці підлітків. Це підвищена тривожність, духовна спустошеність, байдужість, цинізм, жорстокість, агресивна поведінка. Особливу увагу привертає проблема насильства в дитячому середовищі, що отримала назву шкільне цькування, а у міжнародній термінології – булінг.

Саме з цієї актуальної проблеми сьогодення, класний керівник 10-Б кл. Давиденко А.О. 28.09. 2018 р. провела тренінг щодо протидії боулінгу. Метою заходу було формування уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для підлітків чи їх членів родини. Ознайомлення підлітків з поняттями «булінг», видами булінгу, як захиститись від будь-якого насильства. Під час заходу були використані ситуаційні вправи, які дали змогу отримати нові знання, визначити для себе наслідки насильницької поведінки, діти ознайомилися із рекомендаціями та порадами боротьби з булінгом у школі.
Учні активно, з користю та цікавістю виконували поставлені перед ними завдання, осмислюючи дану проблему, яка відбувається серед школярів.

 

Клуб професіоналів 

3 вересня міський голова Олександр Сєнкевич завітав до «Клубу професіоналів» в обласному центрі зайнятості на який запросили учнів 11-Б класу МЗОШ №53. Та привітав з днем знань та початком нового навчального року. Керівник міста звернувся до молоді з порадою не втрачати дарма жодної хвилини часу.
— Ви – майбутня інтелектуальна еліта нашої держави. Вчіться, аналізуйте інформацію, будьте розумнішими, оцінюйте дії, а не слова, — відзначив мер.
Олександр Сєнкевич поділився з юнаками та дівчатами короткими настановами, які, за його словами, хотів би отримати й сам наприкінці свого шкільного та початку студентського шляху.
— Починайте вчитися вже сьогодні, не відкладаючи на потім. Не шукайте ворогів. Єдиний ваш супротивник – то ваші лінощі. Знаходьте друзів та допомагайте один одному – підтримка у житті згодиться. Не бійтеся експериментувати, будьте креативними та випробовуйте себе, адже коли, як не в школі? – такі прості, втім дієві рецепти успіху від міського голови.

Патріотичний захід для старшокласників у музеї Підпільно-партизанського руху

Першого вересня учнів 11-Б класу було запрошено на патріотичний захід до музею Підпільно-партизанського руху. Учнів гостинно зустрів директор музею та провів екскурсію музеєм детально розповівши про кожен експонат з колекції. Зі школярами провели перший урок з патріотичного виховання та провели цікаву вікторину. Разом з співробітниками музею ми згадали усі визначні події, визначних особистостей незалежної України. Та ще раз нагадали про національну свідомість кожного українця.

Наша Україна — європейська держава
01.09.18. з метою сприяння формуванню нового європейського світогляду молоді класним керівником Давиденко А.О. було проведено у 10-Б класі перший урок «Наша Україна — європейська держава».
У процесі дослідження питання: « Місце України в інтеграційних процесах Європи та світу » учні поділилися інформацією, обговорили останні події, які відбувалися в країні, вшанували пам’ять борців за незалежність рідної землі. Найбільше учні проявили інтерес до інтерактивних модулів сервісу LearningApps, де вони мали чудову нагоду виконати вправи і продемонструвати засвоєнні на уроці знання.
Діти жваво аргументували власні думки, співпрацюючи один з одним на результат.
Прес-центр ЗОШ №53


PAGETOP