Цивільний захіст та спортивні досягнення

       

Зустріч учнів 5 класів з працівниками ДСНС

1 березня рятувальники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали до учнів 5 класів нашої школи.

Профілактична робота з молоддю — це гарант їх безпечного майбутнього. Тому представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вважають даний напрямок превентивної діяльності вкрай необхідним і постійно спілкуються зі школярами щодо дотримання правил безпеки у побуті та на відпочинку.

Фахівці ознайомили присутніх із професією пожежного-рятувальника та її специфікою. Розповіли про оперативну роботу надзвичайників під час пожеж, ліквідацій наслідків дорожньо-транспортних пригод, подій техногенного та природного характеру, що зацікавило юних слухачів й викликало жвавий діалог.

Окремо про вибухонебезпечні предмети школярі дізнались від співробітників піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення. До уваги дітлахів фахівці представили макети боєприпасів, закликали бути обережними при їх виявленні та нагадали, що у разі небезпечної знахідки слід зателефонувати за екстреними номерами 101 або 102 і ні в якому разі не чіпати їх.

 

                                Пожежники в гостях у школярів

27 листопада 2017 р. до учнів ЗОШ № 53 завітали працівники  Центрального  РВ у м. Миколаїв ГУ ДСНС України у Миколаївській області .

Старший лейтенант служби цивільного захисту Є.О.Скумбрій та  старший лейтенант служби цивільного захисту  М.І.Тегза поспілкувалися з учнями закладу освіти , нагадали  дітям правила поведінки при виникненні пожежі, надання першої домедичної допомоги, звернули особливу увагу дітей на дотримання правил безпечної поведінки вдома під час користування побутовими та газовими приладами, під час відпочинку на природі, застерегли від телефонних звернень у пожежно-рятувальну службу без потреби.

Рятувальники відповіли на запитання школярів та запросили до себе у гості.

                     

  «Козацькі забави — 2017»

У  нашій школі традиційно до Дня Захисника України, свята Покрови  проходиться  спортивні змагання «Козацькі забави — 2017», у яких взяли участь учні 7-х класів.

Діти показали себе гідними нащадками славних козаків, проявивши командний дух, сильний характер, сміливість, відвагу, спритність та витривалість. Вітаємо команду 7- В класу з перемогою. 

 Проведення пробної евакуації у школі

06 жовтня 2017 року було проведено пробну евакуацію з приміщення школи. У заході взяли участь педагогічні працівники,учні 1-11 х класів, технічні працівники. Евакуація відбулася організовано за 2 хв 48 с., що відповідає нормативним вимогам.

Проведення «Дня цивільного захисту» в школі

З метою практичної перевірки готовності школи до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, 28 квітня було проведено День цивільного захисту. Особливістю проведення заходу була його насиченність практичними заходами, які викликали жвавий інтерес учасників. А саме:

 • проведення практичного заняття з учнями початкової школи на тему «Надзвичайні ситуації. Правила поведінки і дії населення, що дозволяють зберегти здоров’я і життя». Традиційно заняття провели учні 10-11–х класів;
 • проведення класної години в 5-9 класах «Захисти себе в надзвичайній ситуації»;
 • здійснення евакуації учнів, учителів та технічних працівників з будівлі школи;
 • проведення військово-спортивної естафети згідно плану;
 • організація виставки засобів індивідуального захисту, військових приладів радіаційної та хімічної розвідки;
 • виступ учасників Дружини юних пожежних;
 • проведення вікторини з питань цивільного захисту.

День цивільного захисту в школі пройшов організовано на належному методичному рівні.

      Повір у себе

З 19 по 22 квітня 2017 року в місті Кам’янськ Дніпропетровської області відбулась XXІV Спартакіада «Повір у себе» серед дітей з обмеженими можливостями, присвячена  26-тій річниці Незалежності України. У спартакіаді з плавання брала  участь учениця 5 – Г класу нашої школи Колісніченко Марія. Ці змагання для Марії були першими, дівчина дуже хвилювалась перед запливами.

За підсумками змагань Марія тричі підіймалась на п’єдестал пошани для отримання медалей за І місце та здобула звання Кандидат у майстри спорта.

Від щирого серця вітаємо Марію з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

Зустріч випускників ЗОШ №53 з представниками Національного університету цивільного захисту (м. Харків)

13квітня 2017 року в ЗОШ №53 відбулася зустріч учнів 11-х класів з начальником відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення ГУ ДСНС України у Миколаївській області Слівінським В.А., головним інспектором Центрального РВ у м. Миколаєві Гегзою М.І., начальником кафедри хімії Національного університету цивільного захисту (м. Харків) Тарахно О.В., які ознайомили випускників з організаційною структурою університету, запросили на навчання за спеціальностями: цивільна безпека, пожежна безпека, екологія, психологія. Розповіли про тісну фахову співпрацю студентів та курсантів зі спорідненими вищими навчальними закладами за кордоном.

Учні були щиро вдячні гостям за цікаву та змістовну зустріч, яка допомогла детальніше ознайомитися з професією рятівника та умовами навчання в університеті.

 

Спартакіада міста Миколаєва з шахів серед вчителів

У четвер, 6 квітня, на базі МЗОШ №53 відбулась спартакіада міста Миколаєва з шахів серед вчителів. З кожного району прийняли участь по два педагоги. Серед чоловіків перемогу одержав Блінцов Володимир Володимирович( ЗОШ №26). Серед жінок перемогла учасниця зі МЗОШ №53 Чулуп Клавдія Дмитрівна. Вітаємо переможців і бажаємо успіхів на обласній спартакіаді, яка відбудеться у вересні цього року.

Змагання зі стрільби серед педагогічних працівників

25 січня 2017 року на базі ЗОШ №53 пройшли змагання серед працівників навчальних закладів міста Миколаєва зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Всього в змаганнях взяли участь команди 27 навчальних закладів. Нашу команду представляли учителя фізичної культури Ковальчук Ю.В., Зєвакін О.О.,та ЗДВР Бурматова О.М.

Після підведення підсумків команда нашої школи посіла перше місце. Серед жінок в особистому заліку, перше місце посіла Бурматова О.М. з результатом 79 очок із 100.Серед чоловіків в особистому заліку друге місце посів Зєвакін О.О. з результатом 77 очок із 100.

Переможці отримали грамоти та винагороди. Вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів.

В ЗОШ №53 пройшли навчання з цивільного захисту

11 жовтня в навчальному закладі пройшло практичне відпрацювання з учнями та педагогічним персоналом дій на випадок виникнення пожежі чи надзвичайних ситуацій.

2 1 5 4 3

Участь учнів школи у соціальному футбольному фестивалі

 З 5 по 7 жовтня в Миколаєві пройшов соціальний футбольний фестиваль, де наші учні прийняли активну участь.

5 4 2 3 1

Швидше! Вище! Сильніше!

08 вересня 2016 року  з метою сприяння розвитку олімпійського руху та  пропаганди здорового способу життя  у ЗОШ  №53 відбувся спортивно- масовий захід  «Олімпійські надії«.

Учні 6-х класів із задоволенням взяли участь у змаганнях, присвячених  Дню фізичної культури і Олімпійському тижню.

3 2

1

Програма змагань складалася з презентації команд і спортивної частини. Учні пройшли комбіновану естафету, яка включала 12 динамічних спортивних етапів: « біг з м’ячем»,  «ведення м’яча», «стрибки з м’ячем» , « збирання  і посадка картоплі», «стрибки через обруч і бар’єр» , « ведення баскетбольного м’яча», « біг по купинкам»,  «гладкий біг» тощо.

Усі учасники змагань продемонстрували чудову фізичну підготовку, швидкість, спритність, а ще волю до перемоги, оптимізм, взаємовиручку і уміння працювати в команді.

Впродовж змагань на майданчику вирували справжні олімпійські емоції ? вболівальники активно підтримували «свої» команди вигуками, оплесками та плакатами.

Змагання з міні-футболу серед працівників освіти м.Миколаєва

Вітаємо вчителів  фізичної культури Ковальчука Ю.В., Зєвакіна О.О., Горощенка К.В., які посіли І місце у змаганнях з міні-футболу серед працівників освіти м. Миколаєва.

1

Бажаємо нових успіхів у спортивних досягненнях!

Міська естафета з легкої   атлетики

Давно відома істина: фізкультура — це здоров’я, бадьорість, краса. Досягти певних результатів можна, якщо багато тренуватись.  Саме це стало запорукою успіху.

   Учні нашої школи разом зі своїм учителем Ковальчуком Ю..В. із задоволенням  беруть активну участь у різних спортивних змаганнях, турнірах, які проходять у нашій школі і поза її межами.

   Традиційно наша  команда  декілька років поспіль здобуває перемогу на районних, обласних змаганнях.

2 естафета

  28 квітня  учні 11-Б класу  Макаров Назар, Слєсарєв Віктор, Пашинський Віталій, Шпортюк Нікіта, Якименко Андрія, Кравченко Максим, Сухоставська Дар’я ( 10-Б), Кір’янова Діана (10-А), Нартенко Валерія ( 8-А),  Геракова Анастасія ( 6-Г) посіли  ІІІ місце у районній естафеті серед шкіл Центрального району.

   Вітаємо переможців та їх учителя! Бажаємо успіхів в спортивних досягненнях!

Приз «Шкіряний м’яч»

1

Вітаємо  учня 7-В класу Кухаренка Данила, який посів І місце в обласних змаганнях серед учнів 2003 р.н.  на приз « Шкіряний м’яч». Бажаємо успіхів у нових досягненнях юному спортсмену та його вчителю Ковальчуку Ю.В.

Змагання з легкої атлетики серед вчителів м. Миколаєва

27.04. 2016 на Центральному міському стадіоні відбулися змагання з легкої атлетики, в яких взяли участь вчителі загальноосвітніх шкіл міста Миколаєва.

 Серед жінок у особистому заліку здобула перемогу вчитель загальноосвітньої  школи №53 Авраменко Ю. В.(1 місце – біг 60 м , біг 200 м , стрибок в довжину).

Журавльов К. А. – вчитель загальноосвітньої школи  № 53 одержав перемогу серед чоловіків (1 місце – біг 100 м , біг 400 м , стрибок в довжину).

Педагогічний колектив  та учні школи вітають переможців.

1 2 3

День цивільного захисту в МЗОШ №53

Згідно з планом підготовки школи з Цивільного захисту 22 квітня 2016 року в Миколаївській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №53 був проведений День цивільного захисту та комплексно-об’єктового  тренування.

Кожна доросла людина  і дитина у випадку надзвичайної ситуації повинна вміти захистити себе, своїх близьких, правильно відреагувати на виклик, надати допомогу потерпілим.

 Основним завданням було відпрацювання практичних навичок учнів та працівників школи у разі надзвичайної ситуації.

У ході дня ЦЗ були проведені наступні заходи:

 • урочиста лінійка – відкриття Дня ЦЗ,присвячена роковинам аварії на Чорнобильській АЕС;
 • класні години «30 років після Чорнобиля: уроки та ядерна безпека»;
 • практичні заняття з ЦЗ та евакуація особового складу школи;
 • практичні навички з локалізації та ліквідації пожежі;
 • розшук та рятування умовно постраждалих;
 • надання медичної долікарняної допомоги умовно-постраждалим;
 • конкурс малюнків на асфальті «При пожежі дзвони 101».

1 7 4 3

2

У проведенні заходів надали допомогу підполковник служби цивільного захисту Пацюк І. В. та фахівці 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини Даній В.М.,Іванов П.В. Для  проведення практичних занять було залучено  працівника Товариства Червоного Хреста  Кулакову Н.В.

6 5

8

Проведені заходи показали практичну готовність учнів та колективу школи діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту при виникненні НС.

PAGETOP