Ними пишається школа

  • HOME »
  • Ними пишається школа

Щаслива зірка нашої любові

Миколаївська загальноосвітня школа №53 – відносно молода школа. У 2016 році вона відзначила свій 35-річний ювілей. Незважаючи на молодий вік, школа має багато славних традицій. Одна з них — це бережне і шанобливе ставлення до ветеранів педагогічної праці.

Особливої пошани і любові всього дружнього колективу ЗОШ №53 заслуговує Крмаджян Людмила Олексіївна, перший директор цієї школи. І хоч вона давно вже на заслуженому відпочинку, але її добрі починання, традиції, моральний клімат школи продовжують жити в нашому колективі і досі.

Стаж педагогічної роботи Людмили Олексіївни становить 41 рік, а улюбленій школі ця надзвичайна жінка присвятила значну частину свого життя.

Держава високо оцінила її плідну працю. У 1976 році Крмаджян Людмила Олексіївна отримала звання «Відмінник народної освіти України», а у 1986 році – «Відмінник  народної освіти СРСР». Високе звання заслуженого вчителя України їй було присвоєно у 1989 році.

Але передусім свого директора ми запам’ятали як щиру людину з відкритим, добрим серцем .

Кожного, хто з нею спілкувався, ця чудова жінка завжди підтримувала і для всіх знаходила теплі слова. Вона не тільки знала все про свій колектив, але й всіляко допомагала у вирішенні найболючіших проблем. І зараз немає такого свята, щоб Людмила Олексіївна не привітала свій рідний колектив листівкою із щирими побажаннями.

Свою педагогічну діяльність Крмаджян Л.О. починала з села з гарною назвою – Щасливе. І тому, мабуть, всі, хто працював з Людмилою Олексіївною,вважають за велике щастя,що така людина зустрілася на їхньому шляху.

Хай щаслива зірка нашої любові і поваги на довгі роки світитиме їй.

Ми Вам бажаємо здоров’я, довголіття,

І вогник щоб в душі завжди палав.

Хай пам’ятають не одне століття

Того, хто серце дітям віддавав.

                                                                                            

                                                                                                              З повагою і любов’ю колектив ЗОШ №53

 

 

PAGETOP