Методичне об’єднання вчителів фізичної культури , предмета «Захист Вітчизни»

  • HOME »
  • Методична робота »
  • Методичне об’єднання вчителів фізичної культури , предмета «Захист Вітчизни»

 

ALIK

Педагогічне кредо:  .

Вчити правильно — значить вчити легко , швидко та цікаво. Я кращий вчитель до тих пір, поки цікавий собі та дітям.

 Склад методичного об’єднання:

Ковальчук Юрій Володимирович—  керівник методичного об’єднання  , учитель  вищої кваліфікаційної  категорії , педагогічне звання  — «старший вчитель»,  педагогічний стаж-15 років;

Серхіванов Анатолій Петрович — учитель  вищої кваліфікаційної категорії   ,  педагогічне звання  — «старший вчитель»,  педагогічний стаж-37 років;

Зєвакін Олександр Олександрович  — учитель  І  кваліфікаційної категорії   ,   педагогічний стаж-14 років;

Журавльов Костянтин Анатолійович -учитель І  кваліфікаційної категорії , педагогічний стаж-15 років;

Авраменко Юлія Вадимівна-учитель І І кваліфікаційної категорії , педагогічний стаж-5 років;

Горощенко Костянтин Володимирович — спеціаліст,  педагогічний стаж-1 рік.

XVIII Обласна спартакіада школярів з легкої атлетики

17-18 жовтня 2018 року у м. Миколаєві на Центральному міському стадіоні Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведені змагання з легкої атлетики серед команд учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти районів, міст, об’єднаних територіальних громад, в яких взяли участь 35 збірних команд, 350 учасників.

На урочистому відкритті змагань учасників привітав начальник обласного відділення (філії) Олександр Юрійович Кулішов, побажав юним спортсменам вдалих стартів та високих спортивних досягнень.

У програмі першого дня юнаки та дівчата змагалися з бігу на дистанціях 100м, 400м, стрибках у довжину з розбігу, метанні м’яча та естафетному бігу 4х100м. До програми другого дня змагань увійшли такі види: біг 200м, стрибки у висоту, біг 800м.

Під керівництвом представника команди від Центрального району Авраменко Ю.В. команда легкоатлетів зайняла 1 загальнокомандне місце. У складі команди Центрального району були учні ЗОШ №53 Геракова Анастасія , Шипілова Олександра (ВУФК- 53), Івановський Миколай (ВУФК-53)

Відкритий урок НУШ «Я досліджую світ»

З метою зацікавленості до уроків фізичної культури  за концепцією « Нової української школи» вчителем фізичної культури  Авраменко Ю.В. був проведений відкритий урок у 1-В класі.

Фізична культура як складова загальної культури, закладає основи збереження здоров’я та розвитку всіх його складових, використовує комплексний підхід до формування розумових та фізичних якостей і навичок, удосконалює фізичну та психологічну підготовку до активної життєдіяльності, формує пріоритети оздоровчої спрямованості фізичних вправ та забезпечує загальний культурний розвиток особистості.

Золота осінь

4 жовтня в Миколаєві, на Центральному міському стадіоні пройшли змагання з легкої атлетики «Золота осінь». В них традиційно взяли участь збірні команди всіх навчальних закладів міста. Відповідно до регламенту естафети, спортсменів розподілили на групи. Окрема змагалися школярі, учні ПТУ та коледжів, а також студенти інститутів та університетів. Кожна з команд складалася з 9 легкоатлетів (5 юнаків та 4 дівчат).

Серед шкіл Центрального району ЗОШ № 53 зайняла ІІІ місце. Вітаємо наших призерів.

Відкриті уроки футболу

Учні нашої школи взяли участь у соціальному проекті » Відкриті уроки футболу»

Проект «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») здійснюється в рамках підтримки Європейським Союзом громадянського суспільства, органів місцевої влади та прав людини в Україні. Основними виконавцями в реалізації проекту виступають Асоціація крос-культурних проектів (Данія), Федерація футболу України, Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина), в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією України.

Проект залучає і створює міжсекторні мережі серед громадських об’єднань (зокрема, регіональних федерацій футболу і клубів), шкіл, батьків, органів місцевого самоврядування, поліції, психологів, які спільними зусиллями сприяють взаємодії та соціальній інтеграції між вимушено внутрішньо переміщеними дітьми і молоддю з Донбасу і Криму та їхніми однолітками з приймаючих громад.

Проект використовує футбол як інструмент для розробки і впровадження освітніх та інформаційних кампаній з метою врегулювання мирних питань, соціальної інтеграції та захисту дітей.

Проект відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами. Проект залучає до спільної участі не лише майбутніх гравців, але й майбутніх волонтерів і соціально активних громадян.

«Нумо хлопці» — змагання до Дня збройних сил України

1 грудня у нашій школі відбулися спортивні  змагання «Нумо, хлопці!», які були проведені  з нагоди Дня збройних сил України. Учасниками змагань  стали учні  10-11 класів. .

Гра складалася з декількох етапів військового напрямку, спортивних естафет. Вболівальники весело аплодували та відстоювали свої команди.

За результатами всіх етапів змагань перемогу в здобула команда 10-Б класу.

 

Зимовий пробіг

18 грундя на Соборній площі пройшов легкоатлетичний зимовий забіг присвячений дню св. Миколая. У святі могли взяти участь всі бажаючі спортивні миколаївці.  Так не залишалась осторонь школа №53 зі своїми учнями та вчителем фізичної культури Авраменко Ю.В.,які  взяли активну участь у святі, та показали добрі результати. Всі діти отримали медалі та солодкі подарунки від св. Миколая.

17 грудня у Миколаєві пройшло спортивне свято «Kids Athletics Games!» 

Більше 200 учнів 1-3 класів   змагалися за кубок найспортивнішої школи Миколаєва, яка представлятиме місто на финалі Kids Athletics Games у травні 2017 року, на НСК «Олімпійський» у Києві! 

На святі були присутні: 
Сєнкевич Олександр Федорович – Міський голова м. Миколаїв; 
представники Міністерства молоді та спорту України; 
представники Федерації легкої атлетики України; 
ведучий заходу: Михайло Рябоконь – ведучий свят, шоу-програм, учасник шоу «Розсміши коміка», «Ліга Сміху». 

Наша спортивна команда школи у складі 10 учнів 2-3 класів та їх тренери Журавльов К.А. та Авраменко Ю.В. прийняли активну участь у змаганнях. Всі діти отримали грамоти,подарунки від спонсорів та багато позитивних емоцій!!!

Спортивне свято

15 грудня  в миколаївському муніципальному колегіумі  відбулося спортивне змагання  Центрального району між учнями 5-6 класів «Олімпійське лелеченя».

Наша школа у складі  12 учнів та їх вчителів Зевакіна А.А. та Авраменко Ю. В. прийняли активну участь у спортивному святі.

Лента Ковальчук

PAGETOP