Методичне об’єднання вчителів фізичної культури, предмета «Захист України»

  • HOME »
  • Методична робота »
  • Методичне об’єднання вчителів фізичної культури, предмета «Захист України»

ALIK

Педагогічне кредо:  .

Вчити правильно – значить вчити легко , швидко та цікаво. Я кращий вчитель до тих пір, поки цікавий собі та дітям.

 Склад методичного об’єднання:

Ковальчук Юрій Володимирович–  керівник методичного об’єднання  , учитель  вищої кваліфікаційної  категорії , педагогічне звання  – «старший вчитель»,  педагогічний стаж-15 років;

Серхіванов Анатолій Петрович – учитель  вищої кваліфікаційної категорії   ,  педагогічне звання  – «старший вчитель»,  педагогічний стаж-37 років;

Зєвакін Олександр Олександрович  – учитель  І  кваліфікаційної категорії   ,   педагогічний стаж-14 років;

Журавльов Костянтин Анатолійович -учитель І  кваліфікаційної категорії , педагогічний стаж-15 років;

Авраменко Юлія Вадимівна-учитель І І кваліфікаційної категорії , педагогічний стаж-5 років;

Горощенко Костянтин Володимирович – спеціаліст,  педагогічний стаж-1 рік.


       

Вітаємо!

 З 14.02-16.02. 22 на базі Миколаївської ЗОШ №12 відбулися  змагання з волейболу серед учнів ЗЗСО Центрального району. Команди  дівчат та хлопців нашого ліцею взяли участь у змаганнях і відповідно посіли 1 і 5 місця.

 З 17.02-18.02. 22 на базі Миколаївської ЗОШ №12 відбулися міські змагання з волейболу серед хлопців. Учні 10-В класу Малихін Данііл і Марковський  Олександр ввійшли до складу збірної команди району, де посіли 3 командне місце 

Бажаємо наснаги і творчих злетів юним ліцеїстам та тренеру Ковальчуку Ю.В.!

                         

 Вітаємо!

Учні,вчителі, батьки вітають учня 6-Б класу Семченка Максима з перемогою у Всеукраїнському футбольному турнірі «Golo Cup New Year -2020»

Бажаємо наснаги і майбутніх перемог!

      Вітаємо команду ЗОШ №53!

20 грудня 2019 року на базі ЗОШ №12 відбулися спортивні змагання “Олімпійське лелеченя”.
17 команд закладів освіти Центрального району м.Миколаєва взяли участь у цих змаганнях.
Команда учнів ЗОШ №53 “Олімпік” посіла IV місце у змаганнях.
Вітаємо наших учнів і вчителя фізичної культури Зєвакіна О. О. з високими результатами!

      Вітаємо команду ЗОШ №53!

21 грудня 2019 року відбулися  змагання  з кульової стрільби, присвячені 82-й  річниці з Дня народження В.Чорновола.  16 команд закладів освіти м.Миколаєва взяли участь у цих змаганнях.

Команда ЗОШ №53  посіла IV загальнокомандне місце і  має найкращий результат серед шкіл Центрального району.

Учень 11-Б класу Співак Дмитро посів ІІІ місце в особистому заліку.

Вітаємо наших юнаків, дівчат  і вчителя Серхіванова А.П. з чудовими результатами!

                                   Посилка успіху.

Олімпійській урок 2019.

Всеукраїнський тренінг для вчителів фізичної культури

17-19 травня в місті Києві на «Олімпійській базі в Конча-Заспі» відбувся всеукраїнський тренінг для вчителів фізичної культури та тренерів спортивних секцій від благодійного фонду Кличко Foundation. Вчитель фізичної культури Авраменко Юлія Вадимівна стала переможцем проєкту «Посилка успіху» та стала учасником тренінгу, де навчили методів ефективного викладання фізичної культури,як залучати дітей до активного способу життя,занять спортом як в школі , так і поза її межами. Всі учасники проекту, 360 переможців  з різних міст України , отримали сертифікати та  «Посилку успіху» – спортивний інвентар, для занять на уроках фізичної культури.


XVIII Обласна спартакіада школярів з легкої атлетики

17-18 жовтня 2018 року у м. Миколаєві на Центральному міському стадіоні Миколаївським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведені змагання з легкої атлетики серед команд учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти районів, міст, об’єднаних територіальних громад, в яких взяли участь 35 збірних команд, 350 учасників.

На урочистому відкритті змагань учасників привітав начальник обласного відділення (філії) Олександр Юрійович Кулішов, побажав юним спортсменам вдалих стартів та високих спортивних досягнень.

У програмі першого дня юнаки та дівчата змагалися з бігу на дистанціях 100м, 400м, стрибках у довжину з розбігу, метанні м’яча та естафетному бігу 4х100м. До програми другого дня змагань увійшли такі види: біг 200м, стрибки у висоту, біг 800м.

Під керівництвом представника команди від Центрального району Авраменко Ю.В. команда легкоатлетів зайняла 1 загальнокомандне місце. У складі команди Центрального району були учні ЗОШ №53 Геракова Анастасія , Шипілова Олександра (ВУФК- 53), Івановський Миколай (ВУФК-53)

Відкритий урок НУШ “Я досліджую світ”

З метою зацікавленості до уроків фізичної культури  за концепцією « Нової української школи» вчителем фізичної культури  Авраменко Ю.В. був проведений відкритий урок у 1-В класі.

Фізична культура як складова загальної культури, закладає основи збереження здоров’я та розвитку всіх його складових, використовує комплексний підхід до формування розумових та фізичних якостей і навичок, удосконалює фізичну та психологічну підготовку до активної життєдіяльності, формує пріоритети оздоровчої спрямованості фізичних вправ та забезпечує загальний культурний розвиток особистості.

Золота осінь

4 жовтня в Миколаєві, на Центральному міському стадіоні пройшли змагання з легкої атлетики «Золота осінь». В них традиційно взяли участь збірні команди всіх навчальних закладів міста. Відповідно до регламенту естафети, спортсменів розподілили на групи. Окрема змагалися школярі, учні ПТУ та коледжів, а також студенти інститутів та університетів. Кожна з команд складалася з 9 легкоатлетів (5 юнаків та 4 дівчат).

Серед шкіл Центрального району ЗОШ № 53 зайняла ІІІ місце. Вітаємо наших призерів.

Відкриті уроки футболу

Учні нашої школи взяли участь у соціальному проекті ” Відкриті уроки футболу”

Проект «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») здійснюється в рамках підтримки Європейським Союзом громадянського суспільства, органів місцевої влади та прав людини в Україні. Основними виконавцями в реалізації проекту виступають Асоціація крос-культурних проектів (Данія), Федерація футболу України, Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина), в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією України.

Проект залучає і створює міжсекторні мережі серед громадських об’єднань (зокрема, регіональних федерацій футболу і клубів), шкіл, батьків, органів місцевого самоврядування, поліції, психологів, які спільними зусиллями сприяють взаємодії та соціальній інтеграції між вимушено внутрішньо переміщеними дітьми і молоддю з Донбасу і Криму та їхніми однолітками з приймаючих громад.

Проект використовує футбол як інструмент для розробки і впровадження освітніх та інформаційних кампаній з метою врегулювання мирних питань, соціальної інтеграції та захисту дітей.

Проект відкритий для всіх і націлений не на досягнення спортивного результату за будь-яку ціну, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами. Проект залучає до спільної участі не лише майбутніх гравців, але й майбутніх волонтерів і соціально активних громадян.

“Нумо хлопці” — змагання до Дня збройних сил України

1 грудня у нашій школі відбулися спортивні  змагання “Нумо, хлопці!”, які були проведені  з нагоди Дня збройних сил України. Учасниками змагань  стали учні  10-11 класів. .

Гра складалася з декількох етапів військового напрямку, спортивних естафет. Вболівальники весело аплодували та відстоювали свої команди.

За результатами всіх етапів змагань перемогу в здобула команда 10-Б класу.

Зимовий пробіг

18 грудня на Соборній площі пройшов легкоатлетичний зимовий забіг присвячений дню св. Миколая. У святі могли взяти участь всі бажаючі спортивні миколаївці.  Так не залишалась осторонь школа №53 зі своїми учнями та вчителем фізичної культури Авраменко Ю.В.,які  взяли активну участь у святі, та показали добрі результати. Всі діти отримали медалі та солодкі подарунки від св. Миколая.

17 грудня у Миколаєві пройшло спортивне свято «Kids Athletics Games!» 

Більше 200 учнів 1-3 класів   змагалися за кубок найспортивнішої школи Миколаєва, яка представлятиме місто на финалі Kids Athletics Games у травні 2017 року, на НСК «Олімпійський» у Києві! 

На святі були присутні: 
Сєнкевич Олександр Федорович – Міський голова м. Миколаїв; 
представники Міністерства молоді та спорту України; 
представники Федерації легкої атлетики України; 
ведучий заходу: Михайло Рябоконь – ведучий свят, шоу-програм, учасник шоу «Розсміши коміка», «Ліга Сміху». 

Наша спортивна команда школи у складі 10 учнів 2-3 класів та їх тренери Журавльов К.А. та Авраменко Ю.В. прийняли активну участь у змаганнях. Всі діти отримали грамоти,подарунки від спонсорів та багато позитивних емоцій!!!

Спортивне свято

15 грудня  в миколаївському муніципальному колегіумі  відбулося спортивне змагання  Центрального району між учнями 5-6 класів «Олімпійське лелеченя».

Наша школа у складі  12 учнів та їх вчителів Зевакіна А.А. та Авраменко Ю. В. прийняли активну участь у спортивному святі.

Лента Ковальчук

PAGETOP