Методичне об’єднання вчителів трудового навчання

ALIK

Педагогічне кредо:

«Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей — талант, вміння їх вирощувати — мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!»

Склад  методичного об’єднання:

 Трибухіна Олена Анатоліївна — керівник  методичного об’єднання  , вчитель вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання — «вчитель-методист». Педагогічний стаж29 років;

Малашенко Володимир Миколайович , вчитель вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання-  «старший вчитель ». Педагогічний стаж36 років .

Невінська Ольга Олександрівна -, вчитель ІІ  кваліфікаційної категорії.Педагогічний стаж14 років .

 


 

Lenta_tr

Курси «Іграшка 18»

Практичне заняття для слухачів курсів   МОІППО було проведено на базі шкільних майстерень 22 квітня  2018 року. Заняття було сплановано як майстер-клас з виготовлення м’яких іграшок. Заняття проводили вчитель трудового навчання ЗОШ №53 Трибухіна О.А. та вчитель трудового навчання гімназії №41 Кульчицька Т.І. Перед початком майстер-класу вчитель трудового навчання Трибухіна О.А. продемонструвала презентацію «Сучасні іграшки» та ознайомила учасників з послідовністю виготовлення м’яких  іграшок. Кульчицька Т.І. продемонструвала присутнім прийоми розпису по тканині.

Всі учасники практичного заняття поглибили свої знання та із задоволенням отримали певний досвід, тому подякували адміністрації школи та вчителю трудового навчання Трибухіной О.А.  за організацію і проведення цікавого заходу

Успіхів, натхнення, нових ідей учасникам майстер-класу!

 

Гудзиковий турнир

У рамках проведення тижня трудового навчання 24 травня 2018 року було проведено конкурсну програму «Ґудзиковий турнір» для учнів 5-Б класу. Мета заходу: ознайомити дітей з видами ґудзиків; викликати інтерес до швейного мистецтва; розвивати естетичні смаки; навчати працювати в команді;виховувати любов та пізнавальний інтерес. Учні рахували, вивчали, складали ґудзикові композиції!

 

PAGETOP