Методичне об’єднання вчителів іноземної мови

ALIK

Педагогічне кредо:

« Найвище мистецтво вчителя –

розбудити радість

у творчості і знаннях »

                                А. Ейнштейн

Склад методичного об’єднання:

Давиденко  Анжела  Олександрівна -керівник   методичного об’єднання, учитель англійської мови, спеціаліст    вищої  кваліфікаційної  категорії,  учитель – методист. Педагогічний стаж-20 років ;

 Кошова  Надія  Анатоліївна —  учитель англійської мови, спеціаліст  вищої  кваліфікаційної  категорії,  старший-учитель.Педагогічний стаж-40 років ;

  Зінченко Ірина  Михайлівна — учитель англійської мови, спеціаліст  І  кваліфікаційної  категорії.Педагогічний стаж-19 років ;

Федоришина  Любов  Сергіївна—  учитель англійської мови, спеціаліст  І  кваліфікаційної   категорії.   Педагогічний стаж-46 років ;

Жилін Денис Сергійович, учитель англійської мови —   спеціаліст  І  кваліфікаційної  категорії.   Педагогічний стаж-19 років ;

Юхименко  Тетяна  Анатоліївна —  учитель англійської мови,  спеціаліст  І  кваліфікаційної  категорії.  Педагогічний стаж-19 років ;

Світа  Наталя  Володимирівна —  учитель англійської мови,  спеціаліст  ІІ кваліфікаційної  категорії. Педагогічний стаж-6 років ;

Кригіна  Лариса  В’ячеславівна — учитель німецької мови, спеціаліст  І  кваліфікаційної категорії.  Педагогічний стаж-23 роки ;

Рудякова Катерина Сергіївна —  учитель англійської мови,  спеціаліст. Педагогічний стаж-1 рік .

 

                                     Happy Thanksgiving Day!

   22 листопада у 5-В класі учителем англійської мови Мартинюк Н.П. було проведено виховний захід, присвячений найулюбленішому святу американців — Дню подяки.

Святкування традиційних свят країни мова, якої вивчається сприяє популяризації предмету та заохоченню учнів до подальшої творчої роботи.

Учні дізналися нові факти про історію свята та  традиції, переглянули цікаві відеоролики, а потім  із захопленням виконали творчі тематичні завдання. Найбільше дітям сподобалося  інсценування, які підготувала та  розіграла творча група учнів.

 

 

 

 

 

 За традицією, цей захід викликав у всіх присутніх не лише позитивні емоції та піднесений настрій, а також познайомив з традиціями та історією цього свята.

Як ми грали в «Гринвіч»!

5 грудня 2017 року учні нашої школи взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Цей конкурс є найпопулярнішим в Україні серед учнів загальноосвітніх шкіл і дає можливість учням перевірити свої знання з граматики, лексики, а також культурних особливостей англомовних країн. Завдання конкурсу різноманітні та цікаві. Наші діти  грають у «Гринвіч» від початку його появи.    Попередні спроби були вдалими, отож сподіваємося на перемогу і цього разу.

 Незабутня подорож  учнів  8-В  у чарівний світ музики США

Нещодавно, в  ході країнознавчої експедиції  «Пізнай  країну, мову якої вивчаєш» учні 8-В класу, учасники тінейджер-клубу « Вікно в Америку для майбутніх лідерів»  зустрілися з працівниками Центральної  міської  дитячої  бібліотеки ім. Ш.Кобера, які  підготували  пізнавальний  захід з англійської мови « We Love Music of the USA».

    Учні мали чудову нагоду познайомитися  з різними  жанрами американської музики і її виконавцями. У ході зустрічі учні  вгадували саундтреки з відомих фільмів, переглянули короткі відеоролики, кліпи популярних виконавців за участі Майкла Джексона, Уітні Х’юстон, Мадонни, Мерліна Менсона, Елвіса Преслі,  а як підсумок — взяли участь у вікторині. Усі учасники заходу продемонстрували глибокі знання і проявили великий інтерес до культури країни, мова якої вивчається.

   Усі учасники заходу отримали  бадьорий настрій, валізу знань та гарні емоції.

  Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч-2016»! 

  Щорічно учні нашої школи беруть участь  у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Діти із задоволенням розв’язують цікаві, веселі конкурсні завдання, які містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, географії, літератури та відображають різнобічну інформацію про англомовні країни.

    Усі діти були задоволені подарунками.

 

Бажаємо успіхів у нових досягненнях!

                                

 «  У світі тварин »     

28 березня 2017 р. вчителями англійської мови Зінченко І.М., Мартинюк Н.П. було проведено виховний захід « У світі тварин» для учнів 4-х, 10-А,6-Дкл. Захід базувався на  лексико-граматичному матеріалі з теми «Тварини». Під  час  заходу  учні  показали  вміння  декламувати  уривки з казок  та вірші. Учні грали  свої  ролі  як  справжні  актори. Особливої уваги заслуговують сценічні декорації музичний супровід,  та костюми акторів.

 


Інтелект-батл “Природа Америки”

Учні 8-В класу відвідали центр « Вікно в Америку для майбутніх лідерів » Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменко і взяли участь в інтелект – батлі “Природа США».
Учні успішно пройшли всі раунди інтелектуальної гри та гідно показали свої знання: змагалися в конкурсах ” Перекладачі”, відповідали на бліц-запитання, складали пазли. Команда – переможець отримала диплом і книгу у подарунок, а сувеніри на згадку отримали всі учасники гри.
Прес-центр школи

 

«Таємниці Туманного Альбіону»  у ЗОШ №53

29 квітня    вчителями англійської мови  було проведено  фестиваль 

« Таємниці Туманного Альбіону», метою якого було популяризація британської  культури, впровадження нової форми дозвілля, а також  для підвищення творчої активності учнів. Даний захід було  присвячено  Року англійської мови в Україні.

Це веселе свято-фестиваль  об’єднало вчителів,учнів та батьків. Танці, співи, декламування віршів англійською, національний одяг, цікаві розповіді про країни Об’єднаного Королівства Великобританії та Північної Ірландії- все це створило атмосферу справжнього етнічного фестивалю.

1 5 4 3 2 6 7

Цей захід, проведений  у нашій школі, мав великий успіх.

    Герої  Уолта Діснея завітали до ЗОШ №53

   Згідно з шкільним планом заходів щодо виконання Указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», з метою підвищення інтересу до вивчення англійської мови 22 березня учителями англійської мови було проведено виставку малюнків « Мій улюблений персонаж мультфільмів Уолта Діснея».

   Учні 1-5 класів малювали та описували англійською мовою свого улюбленого персонажа: хтось поринав у чудову  мандрівку з Аріель і Фландером, хтось співчував долі оленятка  Бембі, а хтось не зміг стримати посмішки, побачивши на екрані веселого котика Тома і кмітливе мишеня Джері. У кожного – свій улюблений герой.
Виставка малюнків  викликала  позитивні емоції у дітей, вчителів і батьків

100_4629 100_4625 100_4627 100_4628


 

 Театралізоване свято «Love! Happiness! Beauty!»                                    

Відзначаючи рік англійської мови, учні 7-В класу  підготували і провели  театралізоване свято «Love! Happiness! Beauty!», яке отримало  дуже теплі відгуки від  учителів,  учнів та їх батьків.

  Захід базувався на епосі Середньовіччя.   Учителями англійської мови Давиденко А.О., Зінченко І.М.  було  підібрано  багато   віршів, аудіо записів, зроблено велику колекцію костюмів, які передавали дух епохи. Актори за допомогою чарівників  перенесли глядачів у Стародавній Рим і Середньовічну Англію. 

Текстове  оформлення  та  музично – пісенний  супровід   були  доступні  розумінню  всіх  учнів.    

  Під  час  заходу  учні  7-В  класу продемонстрували  вміння  декламувати  уривки з відомих творів та змогли зіграти  свої  ролі  як  справжні  актори. 

 

 Фрагмент відео     https://youtu.be/QVru8JvKL8g

Прес-центр школи

8 0 1 2 3 4 5 6 7


 

Лента_анг

PAGETOP