Методичне об’єднання вчителів іноземної мови

ALIK

Педагогічне кредо:

« Найвище мистецтво вчителя –

розбудити радість

у творчості і знаннях »

                                А. Ейнштейн

Склад методичного об’єднання:

Давиденко  Анжела  Олександрівна -керівник   методичного об’єднання, учитель англійської мови, спеціаліст    вищої  кваліфікаційної  категорії,  учитель – методист. Педагогічний стаж-25 роки ;

 Нечистяк Людмила Володимирівна  —  учитель англійської мови, спеціаліст. Педагогічний стаж-4 роки ;

  Зінченко Ірина  Михайлівна — учитель англійської мови, спеціаліст  вищої  кваліфікаційної  категорії. Педагогічний стаж-24 роки ;

Федоришина  Любов  Сергіївна—  учитель англійської мови, спеціаліст  І  кваліфікаційної   категорії.   Педагогічний стаж-51 років ;

Жилін Денис Сергійович, учитель англійської мови —   спеціаліст  І  кваліфікаційної  категорії.   Педагогічний стаж-24 роки ;

Юхименко  Тетяна  Анатоліївна —  учитель англійської мови,  спеціаліст  І  кваліфікаційної  категорії.  Педагогічний стаж-38 роки ;

Світа  Наталя  Володимирівна —  учитель англійської мови,  спеціаліст  І кваліфікаційної  категорії. Педагогічний стаж-11 років ;

Рудякова Катерина Сергіївна —  учитель англійської мови,  спеціаліст. Педагогічний стаж-9 рік ;

Мартинюк Наталія Петрівна — учитель англійської мови, спеціаліст І кваліфікаційної категорії. Педагогічний стаж — 23 роки.

Вітаємо!

З 18.10-23.10 2021 року вчителями  Давиденко А.О., Зінченко І.М., Мартинюк Н.П. було  проведено І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, в якому взяли участь 39  учнів 8-11 класів.

Найкращі результати показали такі учні:

Колосов Степан (11-Б кл) 

Оленицький Артем (11-Б кл.)

Красюк Дар’я (10-Бкл)

Зайко Яна (10-В кл.)

Федоренко Єлизавета (9-В кл.)

Масляєв Артем (9-А кл.)

Аникєєва Анастасія (8-Б кл.)

 Вітаємо наших знавців мови  та їх вчителів!

 Бажаємо їм наснаги і творчого злету!

Моя улюблена іграшка

22.10.2021 р. в рамках предметного тижня учителями англійської мови Рудяковою К.С. та Нечистяк Л.В. у 2-Б класі було проведено урок-презентацію » Моя улюблена іграшка». До початківців завітали справжнісінькі герої відомого мультфільму  «Маша і Ведмідь». Учні разом з Машею навчали Ведмедя як привітатися англійською, як розпочати знайомство, як описувати себе, використовуючи лексику  теми «Моє тіло». Учні презентували Ведмедю і Маші опис малюнків своєї улюбленої іграшки. Усі учасники заходу отримали позитивні емоції під час заходу.

Літературний вікенд » Імперія Уолта Діснея «

22.10.2021р. в рамках тижня англійської мови учні 1-В класу разом з учителями Мартинюк Н.П., Рудяковою К.С. провели літературний вікенд в “Імперії Уолта Діснея”, де зустрілися з  веселими героями  Міккі і Мінні Маус. Захід було проведено представниками центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка. Учасники заходу залюбки відгадували загадки, називаючи своїх улюблених казкових героїв, грали в рухливі ігри з Мінні і Міккі, танцювали та співали разом з ними, а дівчатка вигадали казковий одяг для своїх принцес. Учні з зацікавленням розглядали яскраві книжки. Звичайний урок перетворився на свято американської культури. 

Музичний нон-стоп за творчістю американських співаків

 21.10.2021 р. в рамках тижня англійської мови учні 9-Г класу разом з учителями англійської мови Мартинюк Н.П., Давиденко А.О. стали учасниками шаленої вечірки «Музичний нон- стоп», присвяченої творчості сучасних американських виконавців. Захід було проведено представниками центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка. Учасникам заходу розповіли про особливості американської поп-культури. Учні дізналися про незвичайні музичні інструменти, найвідомішого рекордсмена по кількості премій «Греммі», найпопулярнішого композитора цієї країни Джорджа Гершвіна, який має українське коріння. Діти взяли участь у музичному батлі, де змагалися з комп’ютерною програмою “Shazam”. Підлітки переконалися, що музична мова, на відміну від розмовної, зрозуміла їм без перекладу, а з її допомогою люди  виражають певні почуття й образи. Захід надав можливість дітям збільшити їх інтерес до навчання.

Урок-проєкт » Будинок моєї мрії «

20.10.2021р. в рамках тижня англійської мови для учнів 4-Б класу уч.Рудяковою К.С. було проведено пізнавальний і творчий урок-проєкт » Будинок моєї мрії». Під час заходу учні презентували власні малюнки- описи будинку своєї мрії, використовуючи граматичні конструкції та лексику з теми. Учні продемонстрували навички командної роботи: творчо і активно проявили себе,  підтримуючи один одного.  Кожен побував у ролі  дизайнера. Діти конструювали будинки за допомогою малюнків і карток у класичному і сучасному стилях, складали кросворд, відгадували загадки про частини будинку. Команда-переможець отримала заохочувальні медалі-ключі.

Урок-гра «Мій шкільний портфель»

18.10.2021р. для  учнів 2-Г класу вч. Нечистяк Л.В. провела урок -гру “ Мій шкільний портфель”. Діти активно відповідали на запитання вчителя, правильно вказуючи назви шкільного приладдя, співали тематичні пісні, демонструючи високий рівень знань вивченої лексики, за допомогою сигнальних карток будували речення типу: “ I have got a …”, “ It is a …”. Найбільший інтерес діти проявили до виготовлення лепбуку “Збери паперовий  рюкзак”, де на швидкість кожен учень екіпірував свій портфель.

Даний захід надав можливість дітям збільшити їх інтерес до навчання.

 

Ми одна велика родина

18.10.2021р. в рамках тижня англійської мови у 3-А, 3-В класах учителем Нечистяк Л.В. було проведено позакласний захід «Ми одна велика родина». Учні повторили лексику теми, розв’язавши кросворд, співали пісні, декламували вірші про родину, пограли в “ Хто це?”, виготовили аплікацію “Родинне дерево” з фото членів сім’ї і презентували  розповідь про одного з родичів, використавши вивчений матеріал. Усі учасники заходу отримали задоволення, позитивнi емоцii і отримали заохочувальні медальки. 

 

Арт-вітальня: » Алісса Монкс: та, що малює водою «

12.10.2021 р. в рамках тижня англійської мови для учнів 9-В класу під керівництвом учителів Давиденко А.О., Мартинюк Н.П. було проведено виховний захід  “ Арт-вітальня: «Алісса Монкс: та, що малює водою”. Учням було презентовано цікаві факти з життя та творчості сучасної американської акварелістки. Діти мали можливість переглянути її найяскравіші роботи та відчути себе художниками, виконуючи творчі завдання.

 

Літературна гра «Хто такий Доктор Сьюз?»

21.09.2021 р. для учнів 6-В  класу було проведено літературну гру « Хто такий Доктор Сьюз? ».  Учителі  Зінченко І.М., Жилін Д.С. підготували цікаву програму гри за творами американського казкаря Д.Сьюза, яка була насичена інтерактивними завданнями, конкурсами. Учні  поринули у  всесвіт казкаря, сповнений фантастичними істотами, персонажами з витріщеними очима і веселими римами. За вікторинами, ребусами та іграми час минув дуже швидко, діти із задоволенням виконували цікаві завдання гри, спробували себе у ролі акторів, беручи участь у веселих конкурсах, переглянули фрагменти улюблених фільмів.

Літературні пазли «Божевільний світ Роальда Дала»

14.09.2021 р.  з метою підвищення цікавості учнів до творчості письменників країни, мова якої вивчається учителями Юхименко Т.А., Важеніною Е.І, Зінченко І.М., Жиліним Д.С. було проведено літературні пазли «Божевільний світ Роальда Дала» для учнів 5-Б, 6-Г класів. Виховний захід проходив у формі вікторини. Учні дізналися  подробиці з життя валлійського письменника, переглянули фрагменти фільму «Віллі Вонка і шоколадна фабрика», знятого за твором письменника, відгадували ребуси, назви професій людей за малюнками, які підготували однокласники, взяли участь у інсценуванні, демонструючи різноманітних героїв творів Роальда Дала. Захід мав успіх і викликав у всіх учасників  позитивні емоції.

 

Тінейджер клуб «Вікно в Америку для майбутніх лідерів»

Сьогодні, 17 лютого, в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка пройшла зустріч в  рамках тінейджер клубу «Вікно в Америку для майбутніх лідерів». Учасниками інтерактивно- розважальної програми стали учні 7-Б класу ЗОШ № 53 на чолі з викладачем англійської мови — Наталією Мартинюк. Захід було підготовлено і проведено волонтером — викладачем програми Access посольства США-Оксаною Евзіковой. В ході інтерактивної програми старшокласники активізували лексику за темою, розвивали навички читання, вдосконалювали навички усного мовлення. Такі зустрічі допомагають підліткам розвивати мовну культуру і культуру спілкування. А також виховувати почуття прекрасного і поваги до традицій інших народів. Під час заходу підлітки проявили комунікабельність, креативність і командну роботу.

 

      Лінгвістичний калейдоскоп на уроках німецької мови

При вивчені німецької мови в 11-х класах учитель Кригіна Л.В.  систематично використовує в розмовних темах приказки та прислів’я. З великою зацікавленістю учні знаходить аналоги німецьким прислів’ям в інших іноземних мовах («Лінгвістичний калейдоскоп»).

Поряд з німецькою та англійською іноземними мовами , окремі учні 11-А класу з задоволенням вивчають китайську, корейську, французьку , арабську , ліванську,  португальську , іспанську, італійську  мови , а також латинь . Знання різних іноземних мов підвищує рівень конкурентоспроможності сучасної людини на ринку праці та добре сприяє всебічному розвитку особистості.

                                  Вітаємо!

08 грудня 2019 року на базі Миколаївської  спеціалізованої  школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, в якому взяли участь четверо учнів нашої школи і посіли ІІІ місце у цьому конкурсі:

  Малахос Дмитро, учень 8- класу

  Волчанський Максим, учень 10-Б класу

  Грушенко Аліса, учениця 9-Г класу

 Вітаємо наших знавців мови  та їх вчителів Юхименко Т.А., Зінченко І.М.

 Бажаємо їм наснаги і творчого злету!

                  Гринвіч -2019

   11.12.2019 року  69 учнів нашої школи взяли участь у  Всеукраїнському конкурсі з англійської мови  » Гринвіч-2019″.  Діти виявили бажання перевірити свої знання з лексики та граматики, а ще продемонструвати загальні знання про країни, мову яких вивчають, виконуючи цікаві та пізнавальні завдання.

Усім учасникам бажаємо перемоги!

 

          Англійська для першачків — це цікаво і весело!

Саме під таким гаслом проходять уроки  англійської для учнів 1-х класів у вчителя Давиденко А.О. , де діти легко та невимушено навчаються спілкуватися англійською, грають у веселі та інтелектуальні ігри, співають, танцюють, працюють з тренажерами для читання, занурюючись  в іншомовну атмосферу.

 

Ігрові та діяльнісні методи вивчення англійської мови в 1-му класі

Шість років – це вік гострої пам’яті. Діти цього віку не люблять одноманітності. Основний вид діяльності у них – це гра.

Відомо, гра є потужним навчально-виховним засобом, що розвиває потенціал дитини, пробуджує пізнавальний інтерес, пізнавальну активність. У грі дитячі здібності виявляються найповніше. Навчання англійської мови у першому класі пов’язано, насамперед, з великим спектром дидактичних ігор, інноваційними підходами навчання. «Граємось навчаючи і навчаємось граючи!» Саме під таким гаслом працює вчитель англійської мови Давиденко А.О. з своїми першачками, які у ігровій формі вивчають, закріплюють і демонструють вивчену лексику теми.

 Фрагменти уроку. (НУШ 1-й клас, перевірка вивчених лексичних одиниць  за такими темами: « Сім’я»,   «Цифри»,  « Кольори»)

Гра » Мухобійка». Фрагмент №1  

Гра » Мухобійка» Фрагмент №2

Гра » Мухобійка» Фрагмент №3

 

                    Живий журнал « Моє здоров’я»

З метою пропагування здорового способу життя учні 6 -А, 6-Б класів разом з учителем англійської мови Давиденко А.О. започаткували живий журнал   « Моє здоров’я». Найважливіше правило здорового способу життя — це харчування. Потрібно вживати тільки натуральні продукти. До них в список варто віднести овочі, фрукти, горіхи, ягоди, рибу, м’ясо, молочні продукти і морепродукти, яйця. До мінімуму необхідно звести вживання штучних продуктів, напівфабрикатів, натуральних продуктів, що містять хімічні добавки. До таких продуктів-табу відносять: газовані напої, синтетичні соки, сирки і йогурти хімічного виробництва, деякі м’ясні вироби, приправи і майонез. Небезпечною їжею важаються фастфуд, готові сніданки, солодощі, вироби з борошна.

29 листопада 2019 р. діти захищали власні проекти- сторінки першого номеру журналу  « Моє здоров’я: харчуймося правильно», розповідаючи англійською мовою про здоровий сніданок, обід, вечерю, закликаючи присутніх харчуватися правильно заради свого майбутнього.

    Майстер клас « Виготовляємо світловідбивачі »

26.10.2019 року  в рамках тижня іноземної мови для учнів 6- А класу під керівництвом учителя англійської мови Давиденко А.О. було проведено майстер клас по виготовленню флікерів.  За основу світловідбивача було взято емблему з відомого канадського  мультфільму « Щенячий патруль».

Учні повторили правила дорожнього руху у цікавій ігровій формі, працювали з текстами в онлайн режимі з використанням QR кодів, обговорили   роль  флікера в безпеці пішохода. Основною умовою заходу було спілкування англійською.

Проведений  захід сприяв формуванню в учнів бажання бережно відноситися до власного здоров’я і життя.

У пошуках ключа від башти Тауер -2

26.10.2019 року у рамках тижня іноземної мови для учнів 6-х класів учителями англійської мови Давиденко А.О., Мартинюк Н.П., Зінченко І.М., Світою Н.В. було проведено  захоплюючий пізнавальний квест  «У пошуках ключа від башти Тауер ». У ході квесту учні 6-х класів разом з класними керівниками і учнями 11-Б класу подорожували станціями і виконували завдання: розв’язували ребуси, кросворди, шукали букви і речення, які загубилися, допомогали королеві Великобританії скласти список необхідних покупок для вечірки у справжнісінькому королівському палаці. А нагородою за правильно виконані завдання був ключ від башти Тауер. Усі учасники заходу виконали завдання успішно і набрали максимальну кількість балів.

Захід мав успіх і викликав у  дітей, вчителів позитивні емоції.

 

  Урок-змагання «Ми любимо англійську»

22 жовтня 2019 року  у рамках тижня іноземної мови з метою сприяння розвитку  комунікативних і творчих компетенцій  учнів учителем англійської мови Юхименко Т.А. було проведено урок-змагання «Ми любимо англійську» для учнів 7- В класу. Виховний захід проходив у формі гри-змагання і мав групову структуру. Під  час  заходу  учні декламували  вірші, грали в інтерактивні  ігри,  працювали  з медіа-фрагментами.

Учні виявили  зацікавленість і  активно брали  участь у заході.


У пошуках ключів від башти Тауер

   В рамках тижня іноземної мови 18.10.2019 року для учнів паралелі 5-х класів  було проведено  інтелектуально — розважальний квест « У пошуках ключів від башти Тауер».

Учителі англійської мови Зінченко І.М., Мартинюк Н.П., Світа Н.В., Давиденко А.О. підготували цікаву програму  квесту, яка  була насичена чисельними завданнями, пошуками, веселими  іграми. Для виконання завдань учням стала у нагоді кмітливість, взаємодопомога.

Для проходження маршруту і знаходження точок-станцій необхідною умовою було володіння англійською мовою.

Кожен класний колектив на чолі з класними керівниками та їх асистентами — учнями 11-Б класу з цікавістю включилися до пошуку ключів,  успішно впоралися з непростими завданнями та проявили високий рівень умінь працювати в команді.

Навчальний десант  « Особливості освіти США»

17.10.2019 року учні 9-Б класу разом з учителями англійської мови Зінченко І.М., Давиденко А.О. стали учасниками навчального десанту « Особливості освіти США», який було проведено центром «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка.

Учасникам заходу розповіли про особливості системи освіти США, які проблеми мають випускники коледжів та як розмір зарплатні американця залежить від його диплому.

Дев’ятикласників зацікавив той факт, що від студента американських вишів вимагається не запам’ятати і повторити навчальний матеріал, а дати критичний аналіз, зробити висновок, знайти вихід, запропонувати альтернативу, проявити  уміння нестандартно мислити, думати не тільки творчо і критично, але й самостійно і практично.

Даний захід надав можливість дітям збільшити їх інтерес до навчання.

Вітаємо переможців і учасників Всеукраїнського конкурсу  «Гринвіч-2018»!

У травні було підбито підсумки найцікавішого конкурсу з англійської мови «Гринвіч-2018».  Учні нашої школи  вже котрий рік поспіль беруть участь у  цьому конкурсі. Так, у цьому навчальному році 85 учнів виявили бажання виконати конкурсні  завдання. Діти з нетерпінням чекали на результати і призи. Призерами конкурсу стали 64 учні. Золоті сертифікати отримали 34 учні, Срібні сертифікати — 26 учнів , Бронзові сертифікати — 4 учні.

Дуже дякуємо організаторам за такий пізнавальний конкурс, яскраві призи та сертифікати!


Вітаємо переможців VIII Всеукраїнського конкурсу  з англійської мови « Гринвіч-2017»!

Учні нашої школи вже котрий рік поспіль беруть участь у  Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови «Гринвіч». В цьому навчальному році виявили бажання перевірити свої знання з лексики, граматики та продемонструвати загальні знання про країну, мову якої вивчають, 146 учнів нашої школи. Діти із задоволенням виконали цікаві та пізнавальні завдання конкурсу.

Вітаємо наших переможців:

61- учень отримав Золоті Сертифікати

30- учнів отримали Срібні Сертифікати

3- учнів отримали Бронзові Сертифікати

Бажаємо успіхів і наснаги у подальшому навчанні!

 Цікава англійська

24 квітня у рамках  предметного тижня учителем англійської мови Євченко І.А. була проведена вікторина «Цікава англійська» для учнів  3- В класу.  Під час  вікторини діти мали змогу узагальнити уміння та навички з вивченого матеріалу, із захопленням розгадували кросворди, ребуси, виконували творчі завдання, емоційно  ділилися своїми думками. Виконуючи пізнавальні та цікаві завдання учні мали змогу розкрити свої інтелектуальні здібності, ерудицію,  намагалися бути кращими у команді. Як і в кожному конкурсі були переможці і переможені.  За правильні відповіді учні отримали солодкі нагороди.

Традиції англомовних країн       

24.04.18 з метою  забезпечення  інформаційно –практичного  напрямку  позакласних  заходів  з  предмета  учнями  7-х, 9-х класів,  вч. Давиденко А.О., Зінченко І.М. було підготовлено  виставку  стіннівок на тему « Традиції англомовних країн», « Цікаві місця України». Художньо – естетичне  оформлення  газет  активізувало  пізнавальну  діяльність,  стимулювало  процес  мотивації  вивчення   іноземної мови. Роботи показали високий рівень  володіння учнями англійською  мовою та знання, які виходять за межі шкільної програми,що є підтвердженням  активної позакласної роботи вчителів  та самоосвіти учнів.

Центр « Вікно в Америку для майбутніх лідерів » завітав у гості!

23.04.18 з  метою розширення  краєзнавчого  світогляду, ознайомлення з національним надбанням  США   учні 7-Б класу разом з вчителями англійської мови Давиденко А.О., Зінченко І.М. здійснили віртуальну подорож –квест національними парками Америки за участі   центру « Вікно в Америку для майбутніх лідерів  » Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка .   Учні успішно виконали усі завдання квесту: збирали пазли, відповідали на бліц-запитання,  розгадували кросворди.

  

Улюблені  домашні  тварини   США

Напевно,  найцікавіша  тема для  спілкування – домашні  улюбленці. А  отже, 20  квітня 2018 року у рамках  тижня англійської  мови,  учні  5-Б класу  разом  з  вчителями  англійської  мови — Мартинюк  Н. П.  та  Юхименко  Т. А.  відвідали  бібліотеку  ім. Шури  Кобера. Метою  заходу  було  дізнатися  більше  про домашніх  тварин  американців, про  умови  їх  життя, розширити  свої  знання  щодо  культури  утримання  тварин  в  Америці. Діти прослухали  дуже  цікаву  та  корисну  інформацію, взяли  участь  у  вікторині про  улюблених літературних героїв-тварин, переглянули  кумедні відеоролики. А  найбільш  жваво діти  розповідали  про  своїх  улюбленців, і  дехто  навіть  вирішив завести  собі домашню  тваринку.

Інтерактивні технології на  уроках англійської мови

23 лютого відбувся міський майстер-клас вчителів англійської мови, що атестувалися, де учитель Давиденко А.О. презентувала власний досвід роботи з теми  «Ефективність використання інтерактивних  технологій на уроках англійської мови»,  а вчителі Мартинюк Н.П., Зінченко І.М.  стали учасниками заходу.

Давиденко А.О. провела декілька тренувальних вправ  із використанням мультотерапії  для учнів початкової школи, різнокольорових кубиків М.Зайцева, QR-кодів інтерактивного сервісу LearningApps.  Усі учасники заходу активно працювали, грали як справжні учні, виконуючи різні вправи.

23.01.2018  учителі англійської мови Мартинюк Н.П., Давиденко А.О., Зінченко І.М.  взяли у вебінарі «Literacy Skills: Teaching Reading and Writing to Primary Learners». Видавництво: Macmillan Education

20.02.2018  учителі англійської мови Мартинюк Н.П., Давиденко А.О., Зінченко І.М. взяли участь у вебінарі «  Flipping the Classroom». Видавництво: Macmillan Education

24.02.2018 учителі англійської мови Мартинюк Н.П., Давиденко А.О., Зінченко І.М. закінчили онлайн курс « Критичне мислення для освітян».  Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

   Урок домашнього читання за твором Ч.Дікенса « A Christmas Carol»   в ЗОШ №53

 З метою сприяння розвитку аналітичного та критичного  мислення учнів, розвитку мовних, мовленнєвих та  комунікативних компетенцій  учнів учителем англійської мови Давиденко А.О. було проведено урок домашнього читання за твором Ч.Дікенса « A Christmas Carol» у 9-В класі. У процесі дослідження питання:

« Що призвело Скруджа до морального переродження» учні виконували різні вправи з використанням діаграм Венна, Фішбоун. Найбільше учні проявили інтерес до інтерактивних модулів сервісу LearningApps, де за допомогою власних телефонів і сканування QR- кодів мали чудову нагоду виконати вправи, які допомогли учителю перевірити знання змісту тексту в деталях:

Activity 0 (вправа 0)  https://learningapps.org/4462970             

Activity 1 (вправа 1)  https://learningapps.org/4475464

Activity 2 (вправа 2)  https://learningapps.org/4469209

Саме такі форми інтерактивної діяльності є чи не найбільш цікавими, захоплюючими і, головне, невимушеними. Такі види роботи спонукали учнів проявити уяву та творчість, дали можливість їм вільно аргументували власну думку,  співпрацювати один з одним на результат, усвідомлюючи необхідність виявляти активну життєву позицію та прагнення самореалізації.

Прес-центр ЗОШ №53

                                               

                                                                      

We Love English!

20 лютого закінчився місячник творчості з англійської мови для учнів початкової школи під назвою « We Love English! ».

Вчителі англійської мови Євченко І.А., Жилін Д.С.,Світа Н.В. провели  цікаві  заходи, у яких діти із задоволенням брали  участь. Учні початкової школи продемонстрували вміння декламувати  вірші, співати пісні, підготували інсценівки казок. Також було проведено конкурс малюнків з теми « My Favourite Toy», виставку улюблених іграшок дітей, проектних робіт.  

08.02.18 учителі англійської мови Давиденко А.О., Зінченко І.М., Мартинюк Н.П. взяли участь у  майстер-класі  учителя СЗОШ №22 Пінчук Н.В. на тему «Підвищення внутрішньої мотивації учнів до вивчення англійської граматики шляхом використання новітніх інформаційних технологій».

Усі учасники заходу активно працювали в  парах, малих і великих групах, виконуючи цікаві інтерактивні вправи.

        Happy Thanksgiving Day!

   22 листопада у 5-В класі учителем англійської мови Мартинюк Н.П. було проведено виховний захід, присвячений найулюбленішому святу американців — Дню подяки.

Святкування традиційних свят країни мова, якої вивчається сприяє популяризації предмету та заохоченню учнів до подальшої творчої роботи.

Учні дізналися нові факти про історію свята та  традиції, переглянули цікаві відеоролики, а потім  із захопленням виконали творчі тематичні завдання. Найбільше дітям сподобалося  інсценування, які підготувала та  розіграла творча група учнів.

 За традицією, цей захід викликав у всіх присутніх не лише позитивні емоції та піднесений настрій, а також познайомив з традиціями та історією цього свята.

Як ми грали в «Гринвіч»!

5 грудня 2017 року учні нашої школи взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Цей конкурс є найпопулярнішим в Україні серед учнів загальноосвітніх шкіл і дає можливість учням перевірити свої знання з граматики, лексики, а також культурних особливостей англомовних країн. Завдання конкурсу різноманітні та цікаві. Наші діти  грають у «Гринвіч» від початку його появи.    Попередні спроби були вдалими, отож сподіваємося на перемогу і цього разу.

 Незабутня подорож  учнів  8-В  у чарівний світ музики США

Нещодавно, в  ході країнознавчої експедиції  «Пізнай  країну, мову якої вивчаєш» учні 8-В класу, учасники тінейджер-клубу « Вікно в Америку для майбутніх лідерів»  зустрілися з працівниками Центральної  міської  дитячої  бібліотеки ім. Ш.Кобера, які  підготували  пізнавальний  захід з англійської мови « We Love Music of the USA».

    Учні мали чудову нагоду познайомитися  з різними  жанрами американської музики і її виконавцями. У ході зустрічі учні  вгадували саундтреки з відомих фільмів, переглянули короткі відеоролики, кліпи популярних виконавців за участі Майкла Джексона, Уітні Х’юстон, Мадонни, Мерліна Менсона, Елвіса Преслі,  а як підсумок — взяли участь у вікторині. Усі учасники заходу продемонстрували глибокі знання і проявили великий інтерес до культури країни, мова якої вивчається.

   Усі учасники заходу отримали  бадьорий настрій, валізу знань та гарні емоції.

  Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч-2016»! 

  Щорічно учні нашої школи беруть участь  у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Діти із задоволенням розв’язують цікаві, веселі конкурсні завдання, які містять запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, географії, літератури та відображають різнобічну інформацію про англомовні країни.

    Усі діти були задоволені подарунками.

Бажаємо успіхів у нових досягненнях!

                                

 «  У світі тварин »     

28 березня 2017 р. вчителями англійської мови Зінченко І.М., Мартинюк Н.П. було проведено виховний захід « У світі тварин» для учнів 4-х, 10-А,6-Дкл. Захід базувався на  лексико-граматичному матеріалі з теми «Тварини». Під  час  заходу  учні  показали  вміння  декламувати  уривки з казок  та вірші. Учні грали  свої  ролі  як  справжні  актори. Особливої уваги заслуговують сценічні декорації музичний супровід,  та костюми акторів.

 


Інтелект-батл “Природа Америки”

Учні 8-В класу відвідали центр « Вікно в Америку для майбутніх лідерів » Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменко і взяли участь в інтелект – батлі “Природа США».
Учні успішно пройшли всі раунди інтелектуальної гри та гідно показали свої знання: змагалися в конкурсах ” Перекладачі”, відповідали на бліц-запитання, складали пазли. Команда – переможець отримала диплом і книгу у подарунок, а сувеніри на згадку отримали всі учасники гри.
Прес-центр школи

«Таємниці Туманного Альбіону»  у ЗОШ №53

29 квітня    вчителями англійської мови  було проведено  фестиваль 

« Таємниці Туманного Альбіону», метою якого було популяризація британської  культури, впровадження нової форми дозвілля, а також  для підвищення творчої активності учнів. Даний захід було  присвячено  Року англійської мови в Україні.

Це веселе свято-фестиваль  об’єднало вчителів,учнів та батьків. Танці, співи, декламування віршів англійською, національний одяг, цікаві розповіді про країни Об’єднаного Королівства Великобританії та Північної Ірландії- все це створило атмосферу справжнього етнічного фестивалю.

1 5 4 3 2 6 7

Цей захід, проведений  у нашій школі, мав великий успіх.

    Герої  Уолта Діснея завітали до ЗОШ №53

   Згідно з шкільним планом заходів щодо виконання Указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», з метою підвищення інтересу до вивчення англійської мови 22 березня учителями англійської мови було проведено виставку малюнків « Мій улюблений персонаж мультфільмів Уолта Діснея».

   Учні 1-5 класів малювали та описували англійською мовою свого улюбленого персонажа: хтось поринав у чудову  мандрівку з Аріель і Фландером, хтось співчував долі оленятка  Бембі, а хтось не зміг стримати посмішки, побачивши на екрані веселого котика Тома і кмітливе мишеня Джері. У кожного – свій улюблений герой.
Виставка малюнків  викликала  позитивні емоції у дітей, вчителів і батьків

100_4629 100_4625 100_4627 100_4628


 Театралізоване свято «Love! Happiness! Beauty!»                                    

Відзначаючи рік англійської мови, учні 7-В класу  підготували і провели  театралізоване свято «Love! Happiness! Beauty!», яке отримало  дуже теплі відгуки від  учителів,  учнів та їх батьків.

  Захід базувався на епосі Середньовіччя.   Учителями англійської мови Давиденко А.О., Зінченко І.М.  було  підібрано  багато   віршів, аудіо записів, зроблено велику колекцію костюмів, які передавали дух епохи. Актори за допомогою чарівників  перенесли глядачів у Стародавній Рим і Середньовічну Англію. 

Текстове  оформлення  та  музично – пісенний  супровід   були  доступні  розумінню  всіх  учнів.    

  Під  час  заходу  учні  7-В  класу продемонстрували  вміння  декламувати  уривки з відомих творів та змогли зіграти  свої  ролі  як  справжні  актори. 

 Фрагмент відео     https://youtu.be/QVru8JvKL8g

Прес-центр школи

8 0 1 2 3 4 5 6 7


Лента_анг

PAGETOP