Книга – мовчазний, вірний друг і порадник. Вона супроводжує людину протягом усього життя. Читання книг розвиває дитячу фантазію, виховує почуття прекрасного, вчить пізнавати добро та зло, правду і неправду, вчить розуміти та цінувати життя людини, любити і берегти природу, відкривати для себе минуле і прокладати шлях у майбутнє. Сьогодні важко уявити світ без книги. Раніше купити хорошу дитячу книгу було дуже непросто. А зараз книг  дуже багато. Але у кожного читача  свої вподобання.

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходив у   під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!»,  з метою виявлення читацьких вподобань учнів у  Миколаївському ліцеї N53 проведений  фотоконкурс «Я і моя улюблена українська книга», в якому брали участь учні 1-6 класів. Читачі фотографувались зі своїми улюбленими книжками, писали відгуки та рекомендували їх прочитати своїм ровесникам. Нам було дуже цікаво дізнатися, які книжки подобаються нашим читачам, та  дуже важко було визначитися з переможцями конкурсу. Але ми справилися з завданням!

Переможці конкурсу:

1. А – Ємець Дар’я