21 лютого світова спільнота відзначала Міжнародний день рідної мови. Напередодні свята за ініціативи Ради національних товариств  Миколаївської області було оголошено конкурс творів, присвячених Дню рідної мови “Мова кожного народу – неповторна і – своя”. До заходу було залучено школярів Миколаєва та області, а також студентів вищих навчальних закладів. Приєдналися до участі у конкурсі творів й   учні  нашої школи .

Вітаємо наших учнів-переможців конкурсу творів до Міжнародного дня рідної мови “Мова кожного народу – неповторна і – своя” – 2021:
в номінації “Мова кожного народу – неповторна і – своя” – Ксенію Суріну (11-Б) – III місце; Марію Михалевич (8-А) – II місце;

в номінації “Від історії родини – до історії народу” – Михайла Головка (5-В) – II місце;

в номінації “Я і культурна спадщина мого народу” – Ольгу Козлову (11-Б) – III місце.

Школа пишається вами!