ЛЮДИ, БУДЬТЕ ЛЮДЯНИМИ!
ЦЕ ВАШ ПЕРШИЙ ОБОВ’ ЯЗОК.
Жан – Жак Русcо.
У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності (16.11.) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних якостей учні 10-А класeу 13 листопада відвідали Центральну міську бібліотеку ім. Ш.Кобера та В. Хоменка. Відбулись дискусійні гойдалки « Скажи булінгу-ні!». Заняття складалось із багатьох інтерактивних вправ,учні мали можливість активно включатись у роботу, обговорюючи активні проблеми такого багатоманітного світу.
Ситуаційна гра «Перетворення» допомогла присутнім визначити види, причини і наслідки булінгу та способу його попередження. Тренінгові вправи « Торби з речами», « Оплески», «Чарівна крамниця» допомогли зрозуміти, що взаємоповага є головною передумовою формування згуртованого, доброзичливого колективу.
Данилова К.М., класний керівник 10- А класу.