14 листопада 2019 року у рамках шкільних заходів, присвячених Міжнародному дню толерантності учні 3-7 класів переглянули театральну постанову « Птах без крила», яка відбулася за підтримки О.Долгих, позаштатного радника міського голови з питань вирішення проблем осіб з особливими потребами, голови ГО “Миколаївський обласний рух підтримки осіб з інвалідністю “Сильні разом”. Мета заходу-забезпечення рівних прав і можливостей осіб з інвалідністю та особливими потребами. Глядачі мали можливість відволіктися від повсякденності, отримати заряд позитивних емоцій та яскравих вражень від талановитих і обдарованих акторів – осіб з інвалідністю, які через театралізацію ділилися своєю енергією доброти, тепла і чуйності.
Присутні на заході діти, батьки, вчителі отримали гарний настрій та купу позитивних емоцій, сповнених співчуттям та благородністю.