11 вересня учні 10-А та 10-Б  класів  разом з класними керівниками  Даниловою К.М. та Шпаковською В.Ю. відвідали виставку в Чорноморському національному університеті ім.П.Могили “Боротьба та муки.Польські громадяни під час IIсвітової війни”.

Учнів вразила експозиція  виставки.  Представлені   фото     розповіли  про польський досвід II світової війни. Особливу увагу приділено зображенню трагізму подій польського народу, їх  намаганням повернути собі незалежну батьківщину.  Мета  виставки: наблизити нам образ польських громадян перед лицем переважаючої сили агресорів.

Виставка підготовлена Ґданським Музеєм Другої Світової Війни у співпраці з Інститутом Польським у Києві і була представлена в  нашому місті завдяки зусиллям Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі з нагоди вшанування 80-ї річниці початку II світової війни.

Ми вдячні директору Науково-дослідницького інституту полоністики Ользі Станіславівні Морозовій за проведену екскурсію.Тематика виставки є актуальною .