Відповідно до річного плану роботи школи  28-29 жовтня 2019 року  на базі шкільного методичного кабінету  проведено  тренінг для вчителів школи  «Створення інтерактивного  навчального середовища для підвищення мотивації та організації ефективного освітнього процесу».  Мета заходу – підвищення рівня інформаційно-цифрової компетентності педагогів.

Друге заняття циклу тренінгів на тему « Шляхи застосування  онлайн-сервісу Learning Apps. Використання хмарних сервісів у звітності  освітнього процесу », провели Анжела Давиденко, вчитель англійської мови, керівник шкільного методичного об’єднання вчителів іноземної  й Олена Баранченко, вчитель інформатики і математики. Учасники заходу  виконали низку практичних завдань для вдосконалення рівня професійної компетентності та забезпечення якісного впровадження діяльнісних методів навчання в освітній процес.