З 26 березня розпочнеться Тиждень дитячого та юнацького читання. Такий тиждень проводиться вже не вперше. Започаткований у 1943 році під назвою «Книжкові іменини», він і до цього часу залишається святом дитини і книги.

В центрі заходів тижня – як завжди, книга та її читач. Для бібліотекарів проведення подібних масштабних заходів є чудовою нагодою для популяризації серед дітей та юнацтва читання і, власне, бібліотеки.

Тож   шкільна  бібліотека МЗОШ № 53 також долучилася до цього чудового свята і  поринула разом із  дітьми у світ казок та пригод книжкових героїв.

План  проведення Тижня дитячої книги

1. День відкритих дверей: «З книгою світ відкриваю»
  2. Кн. виставка: « Книги, що знають  УСЕ!»
  3. Літературно-музична вікторина: « Казку швидко ти впізнай – всіх героїв відгадай» /1 кл.
  4. Бібліотечний урок :«Откуда пришла книга» /  2 кл.
  5. Конкурсна програма: « В гостях у Корнея Чуковского»/ 2 кл.
  6. Конкурс малюнків: «Герої моїх улюблених книг» /3 кл.
  7. Літературний бенефіс: «Любимые книги любимого писателя» / К.І. Чуковський /4 кл.
  8. Робота книжкової лікарні: «Вчись і ти як книгу берегти»