Миколай Миколайович Носов – письменник ,  твори  якого хочеться читати та перечитувати . Він завжди був і залишається одним із самих популярних і улюблених  авторів.

Зустріч з цим чудовим письменником, його творами організувала шкільна бібліотека в 3-А класі /кл. керівник Ладута Ганна Павлівна. Була  проведена  літератуно – конкурсна програма « Николай Носов – друг детей»

Діти переглянули  презентацію по творчості письменника, а також  прийняли активну участь в конкурсах та  вікторинах.

Діти показали своє вміння аналізувати художні твори, давати характеристику діям та вчинкам героїв, зрівнювати, аргументувати свою точку зору. Учні добре підготувалися: прочитали майже всі твори письменника для дітей і тому їм було легко відповідати на всі запитання вікторини. Також діти прийняли участь у конкурсі на кращий малюнок під назвою: «Мій улюблений герой». Вони презентували свій малюнок та розповідали: що зображено і чому подобався саме цей герой твору.

Захід пройшов дуже змістовно, весело та цікаво.