Важливим показником рівня виховної роботи є стан збереження навчальної книги. Тому пріоритетним напрямком діяльності бібліотеки та педагогічного колективу є формування в учнів дбайливого ставлення до підручників та навчальних посібників.

Відповідно до Плану роботи шкільної бібліотеки в кінці I семестру шкільний  бібліотекар Скиба С.І. та Актив бібліотеки здійснили загальношкільний рейд-перевірку стану шкільних підручників.

Було виявлено, що учні початкових класів добре зберігають підручники. Майже у всіх учнів підручники мають обкладинки та закладки, а також підклеєні та підписані. Повторна перевірка показала, що ті учні, яким були зроблені зауваження щодо збереження підручників — ліквідували недоліки.

Учні 5- 8-их   класів гірше зберегли підручники. У багатьох учнів підручники не обгорнуті, не підклеєні.

Учні  9-их  класів отримали нові підручники. Рейд – перевірка виявила, що  не всі учні обгорнули та підписали підручники.

Учні 10-11-их класів майже не носять підручники в школу, тому їх стан важко було оцінити.

Під час рейду в кожному класі  була проведена бесіда про збереження  підручників  та правила і обов’язки читачів бібліотеки.

Повторну перевірку стану підручників здійснив Пост бережливих кожного класу, який звітував шкільній бібліотеці про ліквідацію виявлених недоліків.

Результати рейду-перевірки були висвітлені на стендах: «Бібліотека інформує» та «Підручнику довге життя. Всеукраїнська акція «Живи, книго!»

2017-2018 н.р.

Підсумки рейду-перевірки підручників

1-4 класи

1 місце —1- Аклас, класний керівник  Грингауз Т.А.

2 місце — 4 клас, класний керівник  Федорович І.П.

3 місце — 2-В клас, класний керівник Колеснікова К.П.

5 -11 класи

1 місце —8-Г клас, класний керівник Шпаковська В.Ю.

2 місце —  7-Д клас, класний керівник  Моїсеєнко М.О.

3 місце —  7-В клас, класний керівник  Шикеря І.В.