У цей сонячний теплий день 8 Березня хочеться  побажати всім жінкам ЗОШ №53 весняного настрою, любові, жіночого щастя, наснаги на творчі справи, мирного неба. А особливо хочеться поздоровити зі святом Весни наших жінок, які не один рік працювали в нашій школі і вклали в неї свою душу: Щукіну Антоніну Семенівну, Кінаш Соф’ю Олександрівну, Зюмченко Клавдію Олексіївну, Лузакову Олену Серафімівну, Рагуліну Ніну Михайлівну, Корепіну Ніну Вікторівну,Скорнякову Людмилу Семенівну,Крмаджян Людмилу Олексіївну,Кольцову Мілу Пантелеївну,Вичалковську Галину Іванівну, Матигіну Валентину Миколаївну, Шевчук Євдокію Адольфівну, Коханенко Зінаїду Олександрівну, Дворецьку Людмилу Михайлівну, Порицьку Лідію Олексіївну, Кошеву Надію Анатоліївну і нагадати про нашу любов і повагу. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного затишку, вдячних дітей і онуків.

Ми завжди раді вас бачити в нашій школі.

З повагою педагогічний колектив