Вітаємо  вчителів та учнів   , що посіли призові місця у ІІІ ( обласному )етапі Всеукраїнських  олімпіад  , конкурсів  :

Фадєєва  Павла , – ІІІ місце ІІІ ( обласного  етапу ) Всеукраїнської олімпіади з біології  , (9 клас, учитель Максимова Л.А.)

Дегтяр Вікторію , – (11клас), переможця ІІІ (обласного) етапу ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості , присвяченого Шевченківським дням .Тема « Декомунізація топонімії – шлях до одужання суспільства» , ( учитель Данилова К.М.).

Кабаненко Інну , –  ІІ місце в заочному обласному конкурсі комп’ютерної графіки . Номінація «Колаж» . ( 11 клас, учитель Карасік В.Я.)

Козаченко Анастасію – І місце ІІІ ( обласного  етапу ) Всеукраїнської олімпіади   з трудового навчання ( учитель Трибухіна О.А)

Фадєєва Павла – І місце ІІІ ( обласного  етапу ) Всеукраїнської олімпіади з    трудового навчання ( учитель  Малашенко В.М.)

Бажаємо нових творчих  успіхів та перемог!