До 210-річниці Т.Г.Шевченка за участі співробітників бібліотеки ім.Кропивницького серед 8-х і 7-А класів був проведений інтерактивний захід “Між пензлем і пером”.
Гортаючи сторінки біографії Т.Г.Шевченка ,учні і повторили матеріал про поезію,про важливі моменти життя поета ,і дізналися багато нового щодо його захоплень,стосунків з великими художниками,поетами.Діти дізналися історії створення деяких його картин,в чому його новаторство в літературі і образотворчому мистецтві.Для цього заходу було підібрано велику кількість ілюстративного матеріалу.Діти із задоволенням брали участь у вікторинах,доповнювали розповіді бібліотекарів своїми знаннями про Великого Кобзаря.
Такі заходи виховують гордість за тих митців,які в ті складні часи кріпацтва виборювали свободу для України.Тому і зараз ми продовжуємо цю боротьбу за нашу незалежність.