З 9 по 16  березня  2021р. в  ЗОШ № 53 проходив   тиждень  української мови і літератури, присвячений Шевченківським дням.                                                                                                                                  З метою опанування багатством української мови та літератури,  популяризації  творчої спадщини великого Кобзаря,  в 6-Г класі  учитель Дучка С.О. провела    конкурс на краще читання  поезій Т.Г.Шевченка. Діти із задоволенням читали вірші Т.Шевченка, заново відкривали знайомі рядки, переосмислювали прочитане, щоб знаходити в них відповіді на питання сучасної людини.

Учні 5-В класу  разом з  учителем  Моїсеєнко М.О. здійснили віртуальну подорож   місцями, де перебував Шевченко: в Моринцях, Кирилівці, Петербурзі.  Побували в  країнах, де встановлено пам’ятники Кобзарю. Віртуальна екскурсія була цікавою і пізнавальною.

Учні  10-А класу  та учитель Шаркова О.В. в творчій лабораторії “Літературного саду” виготовили  “Дерево життя і творчості   Т. Г.Шевченка». Працювали злагоджено, взаємодіяли  творчо і толерантно .

З школярами  6,7 класів  індивідуальної форми навчання учителем  Євсеєнко Г.П. проведено конкурсну  програму “Диво калинове», де вони  активно брали участь у різноманітних конкурсних завданнях.

А для дев’ятикласників  учителем  Сиченко Л.В. було проведено захист творчих робіт « Що ми знаємо про Т.Шевченка?».

Заходи, організовані з нагоди 207 річниці  народження Кобзаря, ще більше об’єднали, згуртували дружній колектив учнів і вчителів.