Фраза «профілактика здорового способу життя» для підлітків вже давно  стала примітивною  та нецікавою. Бажання слухати, а тим паче, використовувати щось корисне з цього, відсутнє вже  на початку розмови. Проте, тема для дітей від 11-15 років є актуальною. Тому, для ефективності даного заходу було запрошено спеціаліста ММЦСССДМ Іванець О.О, яка разом з соціальним педагогом Підлісною А.В  провели для учнів 8-А класу тренінг з використанням інтерактивних вправ. Метою  заходу було зацікавити не лише слухати інформацію про шкідливі звички та їх наслідки, а поділитися з однокласниками власними знаннями і розповісти про можливі  негативні наслідки, які можуть виникнути. Основним  завданням даного заходу, було  змотивувати учнів сприймати та опрацювати інформацію з позиції дорослого. Учні працювали в групах, завданням кожної групи було визначити можливі способи ведення здорового способу життя, види залежностей та способи боротьби з ними.