Сьогодні, 17 лютого, в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ш. Кобера і В. Хоменка пройшла зустріч в рамках тінейджер клубу «Вікно в Америку для майбутніх лідерів». Учасниками інтерактивно- розважальної програми стали учні 7-Б класу ЗОШ № 53 на чолі з викладачем англійської мови – Наталією Мартинюк. Захід було підготовлено і проведено волонтером – викладачем програми Access посольства США-Оксаною Евзіковой. В ході інтерактивної програми старшокласники активізували лексику за темою, розвивали навички читання, вдосконалювали навички усного мовлення. Такі зустрічі допомагають підліткам розвивати мовну культуру і культуру спілкування. А також виховувати почуття прекрасного і поваги до традицій інших народів. Під час заходу підлітки проявили комунікабельність, креативність і командну роботу.