21 січня в 7-А класі ( кл.керівник Ушакова М.І.) було проведено виховну годину, присвячену Дню Соборності України. Учні дізналися про те, як об’єднавчий рух, який наприкінці 1918 – початку 1919 року охопив майже всю Україну, досяг свого апогею і в двадцятих числах січня 1919 року перемістився в столицю УНР – Київ. Чому саме на 22 січня призначили урочисте святкування об’єднання УНР і ЗУНР? Діти із зацікавленістю дізналися, що це було не випадково, бо вказаний день збігався з річницею історичного IV Універсалу Центральної Ради, згідно з яким УНР проголошувалась самостійною, незалежною державою. Отже, він мав стати днем подвійного всенародного свята – Незалежності й Соборності. Учні були вражені кадрами хроніки, побачивши “живий ланцюг” між Києвом і Львовом, коли 21 січня 1990 року тисячі українців взялися за руки на згадку про проголошення Акту Злуки. На завершення заходу дівчата підготували вікторину з цікавими запитаннями. А на знак єднання з народом України учні всього класу взяли участь у конкурсі з народознавства, показавши гарні результати, за що всіх було нагороджено пам’ятними дипломами та сертифікатами.