22 січня у 5-в класі соціальний педагог Підлісна А.В. разом з класним керівником Піскорською І.О. провели тренінгове заняття «Моя родина і я», в ході якого діти розповіли про сімейні традиції; знайшли причини виникнення конфліктів у родині та визначили засоби їх вирішення.

Учні із задоволенням брали участь в інсценуванні «Невивчені уроки», складали прислів’я про сім’ю, провели фізкультхвилинку «Дерево-родовід», презентували серця щасливої родини.

Кожна сім’я – це окрема книга життя, яку пишуть спочатку батько й мати, а потім продовжують їх діти.

Наш клас – це теж родина, тому наприкінці заходу діти запропонували записати відео-звернення до свого однокласника Вадика Дмитрієва з підтримкою та побажанням найскорішого одужання після складної операції.