День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любові до Батьківщини, національної свідомості школярів, виховання в них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в 5-А класі ( кл. кер.Світа Н.В)  22 січня було проведено урок єдності «Соборність в душах, єдність в серцях».

Під час заходу учні здійснили відео-екскурс сторінками історії України, переглянули відеоматеріали про злуку УНР та ЗУНР. Деякі учні підготували цікавий матеріал про відомих історичних постатей та про ланцюг Єдності.

Піднести дух національної гідності та поваги до свого народу вдалося завдяки виконанню патріотичних пісень.