Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають на новорічні свята. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

23 грудня 2019 року не обминув радісний, святковий настрій і учнів 6-В класу на чолі з класним керівником Кужільною Ж.С.

Всі діти з нетерпінням чекали, коли до них завітає чарівна новорічна казка з Сантою і його оленем Рудольфом, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно, ж веселим хороводом. Чекали і дочекались!

Школярі отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.

Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!