Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. У ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити людей за їх добрі вчинки.

Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей.

Учні 5 – В класу з класним керівником Піскорською І.О. також зустрічали це чарівне свято: діти розповідали вірші, розгадували загадки, провели цікаву гру-руханку. Святий Миколай надіслав школярам лист з подякою за їх гарні вчинки та подарунки, які знайшли за допомогою квесту.

Це добре і очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей, перемогу в Миколин день завжди здобуває добро. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.