Уже багато років поспіль напередодні свята Миколая учнівське самоврядування школи організовує благодійну акцію “Подаруй частинку доброти”, збираючи подарунки для дітей: канцтовари, іграшки, книжки. Мета акції– допомогти Святому Миколаю завітати туди, де на нього найбільше чекають. Помічниками святого  в акції стали учні і батьки нашої школи.

Чарівний блиск в дитячих очах, такий особливий, такий казковий та різдвяний можна побачити лише один-єдиний раз – на свято Миколая, коли Чудотворець дарує бажані подарунки.

19 грудня 2019 року  Миколай  подарував багато радості та приємних вражень  дітям. А допомогали святому шкільний бібліотекар Маленко Л.А. разом з учнями 2-В, 5-В, 8-Г,10-Б, 11- А класів, які   провели виховний захід на тему “Світле свято Миколая”.  Головна ідея всього дійства була спрямована на боротьбу добра зі злом, а помічники святого  спонукали усіх присутніх творити тільки добрі справи. Учасники заходу із задоволенням слухали пісні та вірші про Святого Миколая.

Учні 11-Б класу на чолі з класним керівником Давиденко А.О. перетворилися на  помічників Миколая. Це, справді, щось дивовижне!  Наприкінці  святий Миколай разом з ангеликами вручив кожній дитині особисто подаруночок. Так цікаво спостерігати за щирими, непідробними емоціями дітей. Такі моменти є справжніми! Не фальшивими! По-справжньому… Без фальшу… Щиро… Невимушено… З любов’ю…І все ж таки чудо твориться людьми!

Хочемо подякувати всі-всім хто долучився до акції, хто себе  відчув тим справжнім помічником Святого Миколая, всім тим, хто вніс бодай найменшу крихту праці для того, щоб святий завітав до діток, які його найбільше потребують.