17 грудня 2019 року  учні 7 – А класу разом з класним керівником Ушаковою М.І. завітали в гості до тих, хто завжди допоможе, – до рятувальників. На школярів чекала захоплююча екскурсія, під час якої було не лише примірювання блискучого шолома, спецодягу пожежників та сидіння за кермом крутого автомобіля. Діти разом з класним керівником опинилися в майже реальних небезпечних умовах, коли треба діяти чітко і холоднокровно. По-справжньому було страшно! Тепер відвідувачі екскурсії знають, як діяти в задимлених приміщеннях й уберегтися задухи.

Учасники заходу вдячні рятувальникам за цікавий, корисний захід! Деякі хлопці – і навіть дівчата – замислились, повертаючись додому: “А чи не стати мені рятувальником?”