02.09.2019 р. з метою   навчання оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги, пробудження у старшокласників щирого інтересу до всього корисного, бажання назавжди зберегти людську гідність у 11-Б класі ( класний керівник Давиденко А.О.) було проведено перший урок « Мистецтво жити гідно» у формі філософського діалогу.

Учні разом з класним керівником створювали колективний портрет класу, досліджували питання: для чого людина живе на землі? Що зробити для того, щоб життя прожити гідно? Увазі учнів було запропоновано рольову гру, результатом якої  були представлені два  проекти « Я у майбутньому»,   « Образ сучасника».

Проведений  захід сприяв формуванню в учнів бажання назавжди зберегти людську гідність.