6 червня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області завітали до школярів, які відвідують літній табір у нашій школі з інформаційною програмою “Рятувальник – професія героїчна”

Фахівці ДСНС привітали дітлахів із початком літніх канікул та розповіли правила безпечної поведінки під час сезону відпочинку. Присутні в залі хлопчики та дівчатка дізнались про професію пожежного-рятувальника, завдання за призначенням, які вони виконують у буденній роботі. Познайомившись ближче з різними напрямками діяльності дітлахи приміряли захисний одяг вогнеборців та піротехніків. Хлопчикам та дівчаткам прийшлась до вподоби зустріч з рятувальниками, вони привітали їх гучними оплесками та сфотографувались на згадку про зустріч.

На завершення співробітники Служби порятунку залишили для інформаційного куточку закладу інформаційні листівки із нагадуванням правил пожежної безпеки та правилам поведінки на водних об’єктах.