Скільки різних свят пройде в шкільних родинах за час навчання учнів? Деякі з них промайнуть без уваги, з інших у пам’яті залишаються окремі фрагменти, і лише свято «Останній дзвоник» залишається в пам’яті випускників та їх батьків назавжди.

25 травня на шкільному подвір’ї ЗОШ № 53 всі присутні зустріли сумне і одночасно радісне свято. Батьки випускників мимоволі згадували свої щасливі та безтурботні роки, хвилини радощів і перше кохання, а діти раділи закінченню такого, як вони думають у свої молоді роки, «важкого періоду навчання».

Майбутніх випускників привітали директор школи, гості, батьки, вчителі і побажали їм сонячних і безхмарних днів самостійного життя.

І звичайно, найприємнішими були побажання учнів. Пролунали щирі і теплі слова подяки вчителям,батькам.

Випускники загадали бажання і пустили у небесну блакить повітряні кульки. Також вони виконали останній шкільний вальс, а про завершення навчального року для усіх присутніх сповістив останній дзвінок.