Новий рік – радісне чарівне свято, яке назавжди залишиться у наших спогадах, як світлий промінчик у повсякденному житті, що приносить добрий настрій, багато усмішок та щасливих хвилин.

У п’ятницю, 22 грудня у  нашій школі з нагоди святкування Нового року  було проведено станційну гру   (квест)  для учнів 8 класів «Свято наближається».

На першому етапі гри команди  продемонстрували  привітальні новорічні телеграми, здивувавши журі та гостей своїми яскравими костюмами, святковим настроєм, креативним підходом до створення образів.

Під час  другого  етапу  учасники отримували і виконували  завдання, в яких було зашифровано назви станцій. На кожній станції учасників зустрічали старшокласники, які є членами учнівського самоврядування школи.

Заключним  етапом квесту став запальний флешмоб від кожної команди, до якого долучилися гравці інших команд, учителі та гості.

Свято було  яскравим та веселим для всіх його учасників, залишивши в душі тепло та світло, надію на щасливе майбутнє.