Наказ № 237

Про відрахування

із ЗНЗ учня 4-А класу

Антонова Івана

Згідно з Наказом МОН України від 14.05.17р № 762 “Про затвердження порядку переведення учнів загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу” (п.8) та рішенням педагогічної ради школи (протокол від 26.05.2017р. №12),

Наказую :

1. Відрахувати із ЗНЗ учня 4-А класу Антонова Івана у зв’язку в невідвідуванням ЗНЗ та за відсутності будь-яких відомостей щодо місця проживання дитини та його батьків.

2. Класному керівнику Горбенко Н.П. зробити відповідний запис в особовій справі Антонова Івана.

3. Відповідальність за виконанням наказу покласти на ЗДНВР Соколовську В.М.

Директор школи:                                                                                /Л.І. Ушакова/